Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső fogsorom teljesen...

Felső fogsorom teljesen tonkre ment, fogaim le vannak töredezve valami már az inyemig letort es azt az inyem be is lepte. Fájdalmat nem érzek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem érzek semmi féájdalmat a felső fogsoromban , egyaltelán? Ha ezeket a rossz fogakat kihuzatom akkor nem is fog fajni ezek szerint a huzás sem?
2010. márc. 12. 08:43
 1/6 anonim válasza:
amugy én is így vagyok ezzel. a fogaim soha nem fájnak, még ha rosszak akkor sem. ezért hajlamois vagyok elfelejteni a fogorvost is
2010. márc. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

előző vagyok.

lehet jobb lenne ha fájnának mert akkor biztos tudnám mikor rosszak és hogy el kell menni vele a fogorvoshoz

De most őszintén, nem hiszem van olyan aki rendszeresen jár fogorvoshoz, ha nem fáj a foga! vagy igen?

2010. márc. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én pl. nem félek hanem rettegek! a fogorvostól
2010. márc. 12. 10:05
 4/6 anonim válasza:

Nekem már szét van fúrva a felső fogsorom... doki bácsinak kell a pénz!

Én nem félek... érzéstelenítő nélkül fúrta a fogam az állatja! Szerintem még akinek egészségesnek is véli a fogsorját annak is időnkét ajánlatos elmenni. Nem kell rettegni.

Semmi egetrengető nincs benne... a kolonoszkópia után már vidáman megyek fogorvoshoz :D

Akkor nem fáj a foghúzás ha adnak érzéstelenítőt :) azt általában kérés nélkül adnak, HA csak nem vagy érzékeny rá

18/L

2010. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A húzás érzéstelenítő injekció nélkül biztosan fájni fog, mert a gyökeret is kiszedi a fogorvos. Szerintem szánd rá magad és menj el megcsináltatni. Én is sokáig halogattam, mert rettenetesen féltem, bár nem voltak ilyen rossz állapotban a fogaim, mint a tiéd, de azóta teljesen máshogy érzem magam. Megnőtt az önbizalmam és máshogy viszonyulok az emberekhez is. Félévente megyek kontrollra és fogkő leszedésre, még egyszer nem akarom elhanyagolni !
2010. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig menj amíg nem fáj, mert ezek a fogak időzített bombák bármikor begyulladthatnak. Amúgy jó neked, nekem ha van egy kis lyuk a fogamon már az is fáj, és bármennyire is félek a fogdokitól kénytelen vagyok elmenni, mondjuk legalább így még nem kellett fogamat húzni.
2010. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!