Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi rá az esély hogy...

Mennyi rá az esély hogy kilökődik a gyökér?

Figyelt kérdés

Kivehető protézis előtti húzásim vannak folyamatban.

Az egyik fogam (csonk) már elvolt törve inyen belül, ahogy hozzá ért a fogorvos ki is jött de a gyökér ugye bent maradt. Azt mondta olyan mélyen van a gyökér hogy nem tudja megfogni, de most akkor nem is foglalkozik vele mert úgy is vár még pár húzás. Mondta hogy most dolgozik a szervezetem van rá esély hogy kilökődik, meglátjuk hogy viselgetik és majd eldönti hogy lesz-e szájsebész vagy sem.

Tényleg van rá esély hogy magától kilökődik, vagy esetleg betokozódik panaszmentesen? Utóbbit nem említette a fogorvos csak olvasgattam ma hogy ilyen is lehet.


2015. szept. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsi az esély, hogy magától kiesik, akkor már eddig is kieshetett (kilökődhetett) volna.
2015. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen csekély az esély mind a spontán kilökődésre, mind a fájdalmatlan betokozódásra (ezek csak orvosi kuriózumok). Egyszerű fogorvos nem feltétlenül van felszerelve szájsebészeti műtétek elvégzésére alkalmas eszközökkel.
2015. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Szerintem is menj el szájsebészetre és ott megcsinálják neked szépen. Nincs mit várni arra, hogy kilökődik.
2015. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az esély nemhogy kicsi, hanem nulla.
2015. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!