Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 napja raktál fel a fogszabál...

3 napja raktál fel a fogszabályzómat. A hátsó fogaimra gyűrűt tettek és hidat. Nem tudok vele rágni mert fáj és amúgy se tudom elrágni az ételeket. Ez normális? És mikor tudok enni vele?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 20:08
 1/5 bithorlo ***** válasza:
Sajnos teljesen normális. Fájni fog minden állítás után egy ideig, mert megmozgatja a fogakat, így a rágás igen kellemetlen tud lenni. Kitartást!
2015. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egy hétig joghurtokon éltem, majd szépen lassan javult a helyzet, de minden állítás után fájt pár napig, de akkor már nem olyan durván, tudtam enni de csak óvatosan.
2015. szept. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem ma tették fel az egészet, felül mar voltak gyűrűk most csak alulra kellet. 2 órája van fent de meg semmi fájás:D pedig bevásároltam 20 fajta joghurtot illetve tejcsokikat de meg varom igazabol . Majd meg jon a fajas
2015. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nahat a fájás szerintem teljesen kibirhato. nem ertem azokat akik leakarjak tépni masonap reggel mert ugy faj. Feszulni feszül,mozogni mozog. Érzékeny igen de különösebben nem fáj nekem csak ha koccannak, egy jo pelda arra ne higyy másoknak
2015. szept. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem is elviselhető volt épp hogy fájt, csak a gyűrűk miatt nem tudtam rágni.

De most már kezdem megszokni egy hét után. :)

2015. szept. 10. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!