Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A panoráma röngetképemet...

A panoráma röngetképemet elkérhetem minden gond nélkül?

Figyelt kérdés
Másik fogorvoshoz mentem és ott nem csinàlnsk csgy nem tudom.. Ha s volt dokinak írok emailbs elküldi azt nekem? Vagy nem adják ki? Nem akarok pluszba mászkàlni,îgy is úgy kaptam időpontot, hogy át kell szerveznem majd azt a napot!
2015. szept. 8. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem adhatnak ki a betegről adatokat ellenőrizetlen személynek (email-en keresztül), szóval csak személyesen lehetséges. Egyébként ha magándoki, az lehet hogy pénzt is kérne érte.
2015. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Yolo2 ***** válasza:
Minden veled kapcsolatos leletre, vizsgálati anyagra jogosult vagy, azonban csak személyesen adják ki (ha szabályosan járnak el). Természetesen, ha az előző orvosoddal barátibb kapcsolatot tudtál kialakítani, akkor lehet hogy kivételt tesz.
2015. szept. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!