Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ultrahangos fogkefét használ...

BogecC kérdése:

Ultrahangos fogkefét használ e valaki és ha igen akkor mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés

[link]

Sehol nem látok róla véleményt kizárólag az oldalukon, nekem már ez furcsa.



2015. szept. 14. 13:35
 1/2 Dingval válasza:

Azért nem találsz semmi véleményt erről, mert az egész egy nagy kamu és semmi többet nem tud mint egy teszkós fogkefe. Minden pontról leírom a gondolataimat amit a linkelt oldal leírásánál találtam.

1. Fogkövet fogorvos tud eltávolítani, lepedéket teszkós fogkefe is leszedi

2. Fogínygyull.-ra és vérzésre a fogrém jelent megoldást és nem a fogkefe

3. Minden fogkefét lehet lágyan "dörzsölés mentesen" használ,ni, de a fog dörzsölése nélkül a fogkefével csak a levegőben hadonásznál.

4. Ez csak szimplán hülyeség.

5. A teszkós fogkefe is a fogínyhez dörzsölve serkenti a vérkeringést az ínyben.

6. Fogszabályzós vagyok és mégis tudok létezni enélkül a csodatermék nélkül

7. Ezt a pontot nem értem

8. Szájszag ellen a tartás megoldás is csak max. néhány óra lehet és az is a fogkrém ill. szájvíz érdeme.


Bár tényleg hatékonyak lehetnek ezek a termékek, de annyira NEM, hogy ilyen horribilis összeget adj ki érte.

2015. szept. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak olyan válaszoljon, aki próbálta! Az Impulser pulzáló mágnesteres matracot is lehúzták sokan, de én tapasztalatból mondom, hogy igen erős hatású!
2018. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!