Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül mostanság a...

Mennyibe kerül mostanság a fogszabályzás (Pécsen)?

Figyelt kérdés
Körzeti fogorvos küld majd tovább, még a lyukas fogakat rendbe kell tenni, addig megpróbálok, előre gyűjteni rá.

2015. szept. 18. 17:47
 1/3 anonim válasza:
Ha az állandót kèrdezed akkor 70körül van! (Inkább 70ezer fölött) de ha csak a fölső fogsorodra kell vagy csak az alsóra akkor 35körül van. Budapesten ennyi de nem hinnèm hogy Pècsen sokkal drágább vagy sokkal olcsób lenne,körübelül ott is ennyi!
2015. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
De hova küld tovább? Mert ha tb-sre mész akkor "csak" 40-50 ezer az egész. Nekem is ilyen van. Jo tobb idő feltenni mert ügye a várólista is nagyobb. Es kb havonta kapsz időpontot . Amikor mar felvan helyezve akkor ésszerű hiszen havonta húznak csak az elejen 2 -3 hónap mire odáig jutunk hogy felhelyezik
2015. szept. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hú, ez olcsóbbnak hangzik, mint amire gondoltam az jó! :) Igen, állandóra gondoltam.

A körzeti küld tovább a fogszabályzóshoz és TB-re, csak ugye már nem állják, mert elmúltam 18.

2015. szept. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!