Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek is egyre fontosabb...

Szerintetek is egyre fontosabb a fogak egészsége, fehérsége és a szájhigiénia?

Figyelt kérdés
Bárkivel is találkozunk a fogak állapota (is) rengeteg mindent elárul rólunk -gyakorlatilag pár perc alatt-, még emberi tulajdonságainkról is sokat. Továbbá azonnal felmérjük a másik felet potenciális partnerként is! Nektek mennyit jelent egy átlagos, nagyon rossz állapotban lévő illetve egy "tökéletes mosoly"? Önbizalomhiány, stb.?

#fog #párkapcsolat #megítélés #szájhigiénia #átlagos fogak #tökéletes mosoly
2015. szept. 22. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze van a kettőnek hozzájuk, rengeteg minden múlik a genetikán is.
2015. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem 1950, 1960 meg 1970-et írunk és nem azt a világot éljük már! Ez az önmagunknak és a legközvetlenebb ismerőseinknek szánt promos-marketing szöveg, hogy: "Genetika, ezt örököltem.", "Nem tudok mit tenni!" és a "Nem merek semmit sem tenni, így is sokat fájdogál!" már régen nem áll meg a lábán. Aki szeretne és akar, az igenis tud tenni azért, hogy normális vagy szép, tökéletes, esetleg kiváló mosolya legyen. Már ha tesz is érte!
2015. szept. 22. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hááát... én semmi olyat nem eszek ami bántaná a fogakat, napi 2x fogmosás, fogselyem,szájvíz, mégis tömni kell a fogaimat...
2015. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rayna ***** válasza:
Számomra fontos. Rám mindig jó benyomást tesz, ha valakinek szép, ápoltak a fogai. Látszik, hogy ad magára az illető, és ez jó. Átlagos fogakkal sincs bajom. A rossz fogak látványa viszont eléggé le tud lombozni, mert azt sugallja nekem, hogy igénytelen a hozzá tartozó személy, hogy még arra se képes, a fogait ápolja.
2015. szept. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A kérdés irojához: Igen! ma már szinte mindenre van megoldás, de elfelejted, hogy nem mindenki születik milliomosnak ahoz hogy megcsináltassa a fogait, ha pl. fogszabályzásról beszélünk nem kis pénzt kell érte kifizetni...na most ha valaki szegény akkor???

ugyhogy gondolkozzá el mit irsz..... nem mindenki pénzesbula

2015. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok^^
2015. szept. 24. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!