Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a panoráma röntgenen nem...

Ha a panoráma röntgenen nem látszódnak a még ki nem nőtt bölcsesség fogak, akkor valószínűleg nem is nőnek ki soha?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a felső fogsoromnál jobb oldalon úgy érzem, mintha megindult volna, de a panoráma röntgenen én nem látom a jelenlétét. Orvos még nem látta, így nem volt lehetőségem megkérdezni, de nagyon kíváncsi vagyok :)

2015. szept. 11. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a röntgenen látszik hogy a csontban van csíra akkor az tuti előbb-utóbb elkezd nőni valamilyen irányban (a b.fognak általában nincs sok helye, ezért előfordulhat hogy rossz irányba - pl. a hetes fog felé kezd nőni). Viszont ha 18 éves korig nincs jele a csírának a röntgenen, akkor nagy eséllyel nem fog megjelenni ez a fog.
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és a b.fog a 8. a sorban (a középső metsző az első, oldalsó metsző a második, szemfog a harmadik és így tovább)
2015. szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. szept. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!