Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hasonló tapasztalat foghúzás...

Hasonló tapasztalat foghúzás után?

Figyelt kérdés
Pár napja kihúzta egy fogorvos az egyik fogamat, mert a fogszabályzó szakorvosom azt mondta, hogy kell a hely a bölcsességfognak. Amint kiment az érzéstelenítő hatása, elkezdett irdatlanul fájni a fogam helye. Bevettem egy fájdalom csillapítót, az hatott, de miután kiment a hatása megint elkezdett fájni a kihúzott fog helyének a környéke. A környező fogak is fájni kezdtek, az ínyem is. Akárhogy nézegettem tükörbrn a helyét, mindig láttam benne egy fehér foltot. Azt gondoltam, lehet beletört egy kis arabka és azért fáj ennyire. Elmentem fogorvoshoz, mert már nem bírtam. Meg is röntgeneztetett, de nem látott semmi gyökérdarabot, viszont azt édzrevette, hogy a csontom az kivan a bőröm alól és azért fáj ennyire. Azt mondta, járjak vissza minden nap kezelésre. Valakinek volt már ilyesmi tapasztalata? Meddig tartott? :/
2015. okt. 9. 05:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!