Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínyből "váladék" folyik. Mi ez?

Ínyből "váladék" folyik. Mi ez?

Figyelt kérdés

Ez már nem tudom, hanyadik alkalom, de kezd aggasztani.


Mindig úgy kezdődik, hogy az ínyemnél feszítő érzés van. Először azt hittem, az éjszakai fogszabályozó. Aztán mindig arról a részről enyhén, de azért elég fokozozatosan 1-2 napig váladékozik kicsit, ilyen halvány barnás váladék.


Az ínyem egészségesnek tűnik, de én is csak most lettem figyelmes arra, hogy van egy piros vonal. Néztem a tükörben, vártam, és a piros vonal tetejéről jön ez a "váladék", vagy mi.


Ez csak azért érdekes, mert kb. 2 hete elmentem vele fogászatra és ő nem látott semmit, azt mondta teljesen egészséges az ínyem, pedig direkt akkor mentem, mikor előjött ez az egész... :(


Vélemények, ötletek, tippek, tapasztalatok?



2015. okt. 17. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ínygyulladás, de egy rossz fog is okozhat ilyet, ha arra tör utat magának a genny. Nézesd meg egy másik fogorvossal, ez nem normális dolog.
2015. okt. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Ez nem normális, valóban. Az ínyem egészségesnek tűnik, és akkor lehet éppen nem jött belőle váladék, így a fogorvosom nem látott semmit...


Viszont legutóbb, mikor előjött és elkezdett feszíteni és jönni, akkor a tükör előtt állva láttam, hogy kis puklikat lő ki, tehát váladékot...


Nem akarok komplett hülyének lejönni, de ez nem normális. Viszont félek, ha leröntgenez és nem talál semmit, akkor az nagyon kellemetlen lesz...


Viszont azt amit írtál, lehet benne valami, mert tavasszal volt fogszuvasodásom, majd fogtömésem, lehet, hogy az okozza, vagyis több, mint való...

2015. okt. 19. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fog hülyének nézni az orvos, ő is látja majd, hogy az ínyeden ott a pukli és ha gyulladt a gyökér, akkor azt a röntgenen is látni.
2015. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!