Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől büdösödik a szám?

Mitől büdösödik a szám?

Figyelt kérdés

Rendszeresen (reggel, este) mosok fogat. A mandulámat kiszedték, régen attól volt minden problémám.

Folyadékot is iszom rendesen, de több opciót nem is tudok felsorolni, mert nem tudom mik a lehetséges okai a száj bebüdösödésének.

Mitől van? Mit tegyek ellene?

Válaszaitokat megköszönöm!



2015. okt. 20. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg fogköved, mert az is nagyon kellemetlen szájszagot okozhat. Vagy maga a rossz fog is.
2015. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is rossz fogra tippelnék. Az nagyon rossz szájszagot tud okozni. Főleg ha több rossz is van.
2015. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Két lyukas fogam volt felül, de azokat betömték, de mostanra már "tönkrementek" mert körzeti fogorvosnál voltam, és ingyen csinálta, de látszik is...

Terveztem már ismét bejelentkezni fogorvoshoz, mostanra már pénzért, de akkor ennek a szájszagnak elkerülése érdekében felgyorsítom a folyamatot.

Köszönöm a válaszod!

2015. okt. 20. 13:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a sok savtartalomra gondolok.
2015. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fogkő volt. Pedig normálisan mostam fogat, fogselymeztem, Listerine-eztem. Rá fél órára, hát, nem azt mondom, hogy büdös volt, de nem szívesen hajoltam volna senkihez közel.


(Pont azt néztem filmekben is, mikor egymás képébe másznak, hogy nem félnek, hogy büdös a szájuk?)


Elmentem fogkő leszedésre, azóta fogmosás után amíg nem eszem valamit, teljesen friss a szám.

2015. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kovács Elu válasza:
Többnyire lehet fogkő de lepedék is lehet meg ügye a lyukas fog. Lehet hogy van még egy lyukas fogad, érdemes lenne elmenni a fogorvosodhoz
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel fogkő miatt van.
2015. okt. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem azért, de a fogkő mióta büdös? Vagy én vagyok tájékozatlan?
2015. okt. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, igen nagyon tájékozatlan vagy. A fogkő nagyon kellemetlen szájszagot okozhat, de ha gondolod kérdezz meg egy fogorvost.
2015. okt. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!