Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt szokja meg a...

Mennyi idő alatt szokja meg a szám a fogszabályzót? Szeretnék fogszabályzót, és kell is. Alul is l szemfogam áll ki, meg felül is a másik oldalon 1 és sajnos mögé csúszott a mellette lévő fogam. Nagyon hátranyomta.

Figyelt kérdés
Több kérdésem is van.A TB hány %-át állja a fogszabályzónak?Mennyire rossz érzés mikor leveszik a fogmintát?Mennyire fáj mikor ráhúzzák a hátsó fogakra a gyűrűt?Miket ettetek mikor felrakták utána suliban(Nem nagyon szoktam reggelizni inkább az iskolában eszek.)?
2015. szept. 25. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt elvileg te csak a 10%-át fizeted, a többit a TB, de igazából ezt nem tudom pontosan. A lenyomatvétel szerintem nem gázos, nem szabad előtte enni, van akinek hányingere lesz tőle. De ha nem izgulsz rá meg szépen nyugodtan az orrodon veszed a levegőt, nem lesz baj.:D A gyűrű feltétele nem fáj, meg úgy az egész felragasztás sem. Én már nem emlékszem, mit ettem, de sok mindent nem, mert csak ilyen puha, könnyen rágható dolgokat fogsz tudni az első pár napban. Én kb egy hét alatt megszoktam.
2015. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez mar megnyugtat valamennyire hogy nem fáj a felrakás.Köszi.
2015. szept. 26. 11:21
 3/4 Yolo2 ***** válasza:
A százalékot pontosan nem tudom, de nekem 25-25 volt az alsó és a felső is. A felrakás nekem se fájt, a lenyomatvétel kicsit kellemetlen számomra mindig, mert öklendezést ingerel, de csak az elején, utána vissza tudom fogni arra a 2 percre kb. Felrakás után este én kapásból keménytésztás pizzát ettem... hát az nem volt annyira kellemes, de a fájdalom egy héten belül minden egyes alkalommal elmúlt (később amikor feszesebb ívet raktak rá, már kb 2 nap alatt elmúlt a fájdalom mindig). Én semmilyen ételt nem hagytam el a fogszabályzó miatt, egyedül a rágózást hagytam abba. Bracketteket így is alig szedtem le és azokat is kb mindig a moziban popcorn által.
2015. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2015. szept. 26. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!