Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőttkori fogszabályozás?

Felnőttkori fogszabályozás?

Figyelt kérdés
A felső fogsorom nagyon kiáll és eldöntöttem 30 éves létemre,hogy valamiképpen szeretném rendbe tenni.Ha valakinek van tapasztalata,az megírná,hogy mennyibe kerül és mennyi ideig tart.Köszönöm.
2015. okt. 23. 18:38
 1/3 Skorpió87 ***** válasza:
Hasonló problémával küzdöm, én 28 leszek lassan. Viszont fémet nem szeretnék, van ilyen átlátszós, csak nagyon halványan látszik valami :) Az lenne a legjobb. Remélem nem borsos annyira az ára. Úgyhogy engem is érdekelnének a válaszok !
2015. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el.

Novemberben fogom megkapni a fogszabályzót, szóval nem tudom mennyire kellemetlen..

Én átlátszó kerámiát fogok kapni, plusz egy új eljárással fogják csinálni, ami gyorsabb.

Egy állkapcsra a szabályzó 220 000 Ft, nekem mindkettőre raknak és kb. 10 hónapig lesz fent. Erre rájönn az első vízit díj (valahol ingyenes) lenyomat ( kb. 15-20 000), plusz alkalmanként még a beállítás díja.


Plusz ha rendbe kell rakni a fogaidat azt is bele kell számolni.

De a legjobb ha elmész egy konzultációra nagyon sok mindentől függ a végső ár..

2015. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mindenféleképpen olyat szeretnék,ami elvan rejtve,tehát ami hátul van a fog mögött.Azt mondjdák,hogy az ára nem olcsó,de engem zavarna ha elöl látszódna.Sajnos olyan helyen dolgozok,ahol ez nem lenne előnyös.
2015. nov. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!