Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye ez nem szájrák?

Ugye ez nem szájrák?

Figyelt kérdés

Nagyon odafigyelek a szám és a fogaim higiéniájára,ebből kifolyólag sosem volt még ilyen jellegű problémám. Fogmosás közben fedeztem fel,hogy az egyik oldalon az ínyemen van egy kitüremkedés,picit talán fehér színe is van,és kemény,egyébként nem fáj. Október elején tudtam meg,hogy az éves nőgyógyászati vizsgálatom nem lett jó,hpv gyanús lettem,de okosabbat csak decemberben tudok meg,mert akkor mehetek újabb nőgyógyászati vizsgálatra,és akkor lesz hpv tipizálás is. A hpv vírust elméletileg el lehet kapni orális szex után is. Szerintetek lehet összefüggés a kettő között,van félnivalóm?

Mindenképpen elmegyek orvoshoz,de hátha tudtok ti is valamit mondani.

Köszönöm előre is!

24N


2015. okt. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A fact szájrák... lehet egy sima afta, de sajnos szemölcs is.
2015. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet a fogkefe vagy valami keményebb dolog ''felvágta,, és begyulladt ,feldagadt ,használj szájvizet ,ha lehet mentolosat vagy kakukk füveset és ha sárga lesz az a fehér akkor egyből kezd el használni a szájvizet ,mert az kitisztítja ,ha fehér akkor jó ,mert a sárga az gennyes.Menj el a házi orvosodhoz ,nézesd meg azért ,de tuti nem rák.Van egy folyékony gyógyszer ami kifejezetten arra van ,hogy össze húzza a sebeket ,de azt nem szabad lenyelni ,mert a gyomrot is összehúzza ,ha lemegy egy nagyon pici no para ,nem lesz gobd de sok be nenjen le ,már nem tudom mi annak a neve ,de az orvosod tuti tudni fogja ha elmondod neki ,ne piszkáld ,max a nyelveddel.
2015. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Voltam azóta fogorvosnál,és semmi gondot nem talált. Nagyon boldog vagyok! :)
2015. dec. 27. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!