Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak, hogy bölcsesség...

Mit csináljak, hogy bölcsességfog eltávolítás után ne legyen bedagadva az arcom?

Figyelt kérdés

Jobb oldalt alsó és felső bölcsességfogamat kb két hete műtötték ki. Olyankor egy hétig be volt dagadva, az állam körül még be is sárgult. Most lesz a bal oldalon még egy műtét, és ezt a hörcsög pofit, lufi fejet szeretném elkerülni. Egyrészt mert vendégek jönnek hozzánk a napokban vacsorára, másrészt hiphop táncra járok és a műtét utáni két napon lenne két fontosabb próba, amit nem szeretnék kihagyni.


A szájsebészeten egy bácsi olyat mondott, hogy pálinkával öblögetett és neki nem dagadt be, de hallottam mér a sós vízről is. Valaki tudna valami hasznos tippet adni? köszi :)


2015. okt. 27. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Folyamatosan 15 percig jegeld! Ne közvetelenül tedd rá, mert az árt! Langyos, sós víz, a műtét utáni napokban jó lesz. Én is hasonló, de szerintem rossszabb dolgokon megyek keresztül. Nekem is 2 hete műtötték ki, ma pedig húztak. Kivagyok....pálinkát, ne, az mar
2015. okt. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!