Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez lehetséges? Hogyan vegyem...

Ez lehetséges? Hogyan vegyem rá a fogmosásra?

Figyelt kérdés

Ha én rendszeresen mosokfogat (reggel és este valamint ha ugy érzem szükséges indulás elött is) de viszont a párom nem hajlandó a fogmosásra akkor az kihat az én fogaimra is?

mármint hogy pl:hamarabb alakul ki nálam a szuvasodás illetve fogkő képződés és minden más



2015. nov. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Ha én nem mosok lábat, akkor e tiéd is büdös lesz. Komolyan mondom néha ledöbbenek pár ember értelmiségi szintjén
2015. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Azt mondjuk nem értem, miért vagy egy olyan emberrel aki nem mos fogat. A seggét se szokta kitörölni?
2015. nov. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetséges, és úgy veheted rá, hogy közlöd vele a tényt: Ez egyszerűen igénytelenség.
2015. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Elképzelve, hogy eszik-iszik, de fogat nem mos, én nem csókolnám meg addig, amíg a szájhigiéniája nem rendezett.


Aki a lábmosással hozta párhuzamba a fogmosást, annak írom:

Ha nem mos lábat, és így elkezd gombásodni, meg büdösödni, és egy ágyban alszik a párjával, akkor igenis kihat az ő lábára is...a gomba nem ismer határokat az ágyban, sem a szag. De ez egy másik történet.

2015. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. "Mosd már meg a pofádat, mielőtt kirohad a maradék fogad is!"

Amúgy nem is értem.. nem büdös a szája?! Nem hagynám hogy megcsókoljon úgy, nem lenne gusztusom hozzá

2015. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!