Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ki kéne húzni négy fogam? 14L

Ki kéne húzni négy fogam? 14L

Figyelt kérdés
Már majdnem 9 hónapja van alsó- felső fogszabályzóm. Az orvos egy hete mondta, hogy ki kéne húzni a négy "négyes" fogamat (vagyis az első ragót mindegyik oldalon lent és fent). Azt hiszem a helyhiány miatt kéne kihúzni. De én iszonyatosan félek a foghúzástól. Egyszerűen rettegeg tőle. Mit tegyek? Húzassam ki? Milyen következményekkel járhat az, ha most nem húzzák ki?

2015. nov. 10. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
huzasd ki, annyira erzestelenitik hogy kb semmit se erzel. szoval az nem gaz. ha nem huzatod ki, akkor esztetikailag egy darabig szep lesz, de a harapasod ugyanugy gazos, es egy ido utan gyonyoruen szetcsuszkal, ha lehet, akkor rondabbra. m
2015. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Jöhetnek még válaszok!

2015. nov. 10. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fogorvosom egy szóval sem mondta hogy húzni kéne, szép lett a fogsorom de ahogy telt az idő visszaálltak a helyére, most ott tartok,hogy ugyanugy állnak a fogaim mint fogszabályozás előtt. Ha én ezt előre tudom,biztos,hogy más orvost választok. Húztak már fogat, elérzéstelenítették és semmit nem éreztem, illetve semmi fájdalmat, és kb 1perc alatt megvolt a húzás, aznap vettem be fájdalomcsillapítót de másnaptól az sem kellett.
2015. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs miért rettegned, nem fog fájni. Csak annyit fogsz érezni, hogy húzza a fejedet ide-oda, azt meg majd tartja az asszisztens.
2015. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 11. 14:44
 6/8 A kérdező kommentje:
És amikor elmúlik az érzéstelenitő, utána mennyire fáj és amúgy mennyire vérzik?
2015. nov. 11. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

egyes vagyok

ha elmulik sz erzestelenito inkabb furcsa erzes, en kb utana 5-6 oraval ereztem minimalis fajdalmat

verzes valtozo, az egyik fogam szerintem tiz perc utan teljesen elallt, a masikbol meg ott omlott:D aranyos

nem kell tole parazni, megvan az fel perc alatt

2015. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, nyugtatást :)
2015. nov. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!