Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek volt rögzített fogszabá...

Akinek volt rögzített fogszabályozója annak mozogtak utána a fogai?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve szedték le az állandó fogszabályozómat alul-felül (majdnem 2 évig volt fennt) azóta éjszakánként hordom az átlátszó sínt. Nem rég tűnt fel hogy elől az alsó fogaim mozognak ha megmozgatom őket két ujjal de nagyon minimálisan.. Eléggé beijedtem ennek nem kellene már becsontosodnia? Semmi fájdalmat nemérzek mosom rendesen a fogaimat még csak egy lyukas fogam sincsen.nagyon ritkán volt hogy kimaradt egy nap az éjszakaiból az lenne az oka?Kérlek írjatok valami bíztatót:(

22/L



#fogszabályzó #éjszaka #sín #mozgó fog #becsontosodik #fog kilazulás
2015. nov. 16. 17:12
 1/3 anonim válasza:
igen,nekem is.nincs baj!
2015. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Neked mióta nincs fogszabályozód ha szabad kérdeznem? Nem az lenne a normális hogy ennyi idő után megszilárduljanak a helyükön a fogak?
2015. nov. 18. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a csak éjszakai után is minden reggel úgy érezetm, mozognak.

Teljesen normális.

2015. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!