Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valóban hozzáfog rendeződni...

Valóban hozzáfog rendeződni az álkapcsom, szám, arcom a protézishez?

Figyelt kérdés

Alig 2 órája kaptam meg a teljes felső kivehető fogpótlásomat. Nyilván természetes hogy furcsa, szokatlan.

Viszont olyan érdekes, a rágó fogak jó helyen vanna viszont az első fogak előrébb állnak. Nem tudom össze érinteni az alsó és felső metszőfogakat.

A doktornő mondta hogy még az elkövetkező napokban fog sülyedni, alakulni. Meg mondta hogy mivel elég régóta nem volt felül fogam tulajdon képpen "le van esve" a felső álkapcsom de hogy az vissza fog állni az eredeti helyére, edződni fog. Igaz ez? Mennyi idő?

Normális valóban hogy nem úgy áll még ahogy sztem kéne?


Amúgy nem fáj, nem tör, nem nyom.


2015. nov. 28. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Régen volt már fogad, nem emlékszel rendesen. Ha a rágófogak egymásra illeszkednek, akkor a felső metszőfogsor az alsó előtt van, nem ér össze a kettő. Ez nekem is így van, pedig saját fogsorom van.
2015. nov. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!