Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valami nem stimmel, mit...

Valami nem stimmel, mit csinált a doki a fogammal?

Figyelt kérdés
Eddig soha semmi baja nem volt a fogaimnak, nem volt érzékeny, nem fájt szóval minden okés. 2 hete elmentem a dokihoz rutin ellenőrzésre erre azt mondja van két lyukas fogam, betömi. Mondom okés tömje, bár egyáltalán nem tűnt fel hogy bármi is lenne a fogammal de hát ha ő úgy látja akkor biztos igaza van. Előzzük meg a nagyobb bajt, inkább hamarabb mint később. Meg is volt, látszólag minden okés. Aztán az tűnt fel, hogy mióta betömte őket érzékennyé váltak, nem tudok olyan erővel rágni mint szoktam, mindent csak olyan óvatosan kell ennem. Bele-bele hasogat, megfájdul az állkapcsom, sőt néha csak úgy minden ok nélkül is megsajdul pedig nem is eszek vagy iszok vagy bármi. Már bánom hogy engedtem hozzápiszkálni, mert ha valóban lyukas is volt ahogy mondta, semmi bajom nem volt az ég világon. Van valami elképzelésetek, hogy mi lehet a gikszer?

2015. dec. 8. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a lyuk nagyobb volt, mint ami látszott belőle, és közel van az ideghez. 2-3 hónap alatt ha szerencséd van, visszább húzódik az ideg, és elmúlik az érzékenység.
2015. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem, akkor lehet újra próbálkozni a töméssel vagy gyökérkezelni. Valószínű, hogy ha nem nyúl hozzá, akkor néhány hónap vagy év múlva megbántad volna. Szóval ha most fáj is, hosszú távon valószínűleg jobban jártál. (Azt nem feltételezem, hogy kontár lett volna az orvos és rossz munkát végzett.)
2015. dec. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!