Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S Ha egyszer már volt állandó...

S Ha egyszer már volt állandó fogszabályzóm és utána kivehető kb félév kellett volna hogy teljesen helyre jöjjön?

Figyelt kérdés
de már 1éve nem használom mert olyan szinten fájt hogy nem bírtam elviselni meg mindig megfeledkeztem róla de megbántam akkor vissza lehet állítani az éjszakai fogszabályozót úgyhogy jó legyen vagy teljesen elölről kell kezdeni mindent?

2015. dec. 8. 19:47
 1/4 anonim válasza:
Én is ilyesmi dilemmában vagyok, csak én most tartok az annyira rossz, hogy nem akarom hordani résznél. Szerinted, ha abbahagyom megbánom?
2015. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megbánod. Kezdheted elölről, kidobott pénz az egész.
2015. dec. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem az alsó fogsorom csúnyább lett mnint előtte... (első vagyok)
2015. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 2 fogam húzták ki szerintem nagyon nem kellet volna azt mondták úgy jobb lesz de így rések vannak a fogaim között .. nem tudom mi lett volna ha hordom . akkor is úgy nézne ki mint egy ovodásnak hogy minden fogam között rések vannak de talán jobb lenne mint most. hát sztem megbánnád én nagyon megbántam.
2015. dec. 12. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!