Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedden kapok állandó fogszabit...

Kedden kapok állandó fogszabit! Mire számitsak?

Figyelt kérdés
Fajni fog(also.felso lesz)mennyi idrig tart a feltevese,meddig fog utanna fajni,h tudok majd fogat mosni?

#Fogszabalyzo.alsuo.felso.faj
2015. nov. 15. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Maga a felrakás nem fáj. Persze nem kellemes, de kibírható. Nekem kb. 1 óra volt a felrakás, de előtte megtiszította a fogaimat.

Utána nehéz enni, beszélni és fogat mosni. Van külön fogszabályzósoknak való fogkefe, érdemes venni olyat. Nekem elektromos fogkefém volt, azt most nem tudom használni.

2015. nov. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerul egy ilyen fogkefe?
2015. nov. 17. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
850-1000 Ft: [link]
2015. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom.feltettek es nagyon faj.lehet tenni ellene vmit?
2015. nov. 18. 05:22
 5/5 lemonturkey válasza:
A feltevése kb.1 órát fog tartani de az nem fáj, csak utána egy par orával kezded érezni. Ez kb 1-2 napig tartott nekem. Nekem a beszélés és a fogmosás nem jelentett gondot...Ez itán minden honapban vissza kell menni hogy meghúzzák ami megint fog egy kicsit fájni de az nem olyan vészes. Az elso napokban ajánlom hogy egyél tejbegrizet, pudingot, levest meg mindent amit nem kell rágni. Ha pedig nagyon fáj, akkor vehetsz be fájdalomcsillapitót. 👍🏼
2015. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!