Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszábályzás után retenciós...

Fogszábályzás után retenciós készülék?

Figyelt kérdés
1-1,5 évig lesz fogszabályzóm, utána vagy örökre leragasztott fogsínem lesz, vagy kivehető esti rögzítőkészülék. Az orvos szerint nekem a sín kell majd valószínűleg, örökre rajtam kell hogy legyen. Ha valakinek van ilyene, leírná milyen viselni? (egyébként nincs más módszer a fogak visszacsúsásának megelőzésének csak ezek?)

2015. dec. 17. 18:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem 3 évig volt alul felül fogszabályzóm. Alulra rögzített sín került. Ami csak az elején furcsa de úgy megszokod hogy észre sem veszed és mivel belül van így más sem. Felülre kivehető készüléket kaptam, Ennek már 5 éve! Ennél több ideig nem kell használni. Felül ragaszkodj a kivehető készülékhez!
2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Miért ragaszkodjak felül a kivehetőhöz?
2016. jan. 1. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!