Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egész fogsoros fogkorona...

Egész fogsoros fogkorona mennyibe kerülne? Esetleg van más megoldás?

Figyelt kérdés
Volt egy időszak, amikor túl sok energiaitalt ittam, és hát genetikailag sajnos az én fogzománcom sokkal gyengébb (ezt nem tudtam akkor) ezért fél év alatt elég rendesen elkoptak. Közelről átlátszóak a metszőfogaim, és fájnak is, ha valami keményebb ételbe harapok, vagy ha gyümölcsöt eszek, és a gyümölcssav kimarja. Azt hallottam, a zománcot nem lehet visszaépíteni, de ez már tűrhetetlen állapot, és csak egyre rosszabb lesz. Mit tudok tenni? Nem az a kértés, hogy hogyan tudnám mostantól a romlást megállítani, mert már késő. Az a kérdés, hogy hogy tudnám helyrehozni a fogaimat? Van valami fólia (vagy akármi) amit ráolvasztanak a fogakra, és ettől megerősödnek? Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de szeretném visszaállítani a régi vastagságukat, erősségüket, és fehérségüket a fogaimnak.

2015. dec. 19. 18:34
 1/1 anonim válasza:
sok vitamin és a kalciumtabletta segíthet kicsit megerősíteni, de sajnos már nem tudsz mit csinálni vele különösebben. egy teljes fogsoros korona nagyjából 200.000ft
2015. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!