Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy 3-4 héttel a...

Normális, hogy 3-4 héttel a fogtömés után érzékeny hidegre a fogam?

Figyelt kérdés
Magától egyáltalán nem fáj csak mikor fogmosásnál öblítek hideg vízzel.El fog múlni vajon?
2015. dec. 19. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon mély lyuk volt az egyiken, betömték. Majd ez a tömés kiesett, és egy másik fogorvos kicsit másképp betömte.


Iszonyú érzékeny volt, szinte a szobahőmérsékletű vízre is, majdnem le "is szoktam" a folyadékfogyasztásról... fél évig ilyen volt, kétségbeesetten kérdezgettem a fogorvost, hogy el fog-e múlni egyáltalán. Ő csak hajtogatta, hogy igen.


Aztán néhány hét alatt elmúlt, ma már a hidegre sem érzékeny.


Ebből gondolom azt, hogy igen, javulni fog, ezért addig kerüld a túl hideget.

2015. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fognál bármi, én már nem lepődök meg semmin se. Ha "használat közben" nem fáj, vagy attól, hogy súrolod a fogkefével, vagy hogy összeharapsz, vagy hogy van :-), akkor elmúlik.
2015. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron tömték be a felső rágó fogamat, és a szoba hőmérsékletű víztől is iszonyat beleáll a fájdalom. Engem is érdekelne, hogy elmúlik, vagy nem? Eléggé el vagyok én is keseredve.
2015. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát remélem elmúlik...tényleg csak akkor érzékeny mikor öblögetek. Amúgy meg sem rágásnál nem fáj sem mikor elektromos fogkefével mosom ami ugyebár azért erősebb.
2015. dec. 19. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!