Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Túlzott fogmosás következtében...

Túlzott fogmosás következtében létrejött fogérzékenység ellen van valami praktika?

Figyelt kérdés
Bal oldalt nem rágtam egy hónapja egy szájsebészeti beavatkozás miatt, viszont naponta 3x mostam. Emiatt érzékennyé váltak hidegre és melegre egyaránt. Van rá speciális fogkrém és fluoridos gél is. Ezen felül van valami praktika, vagy javaslat amivel felgyorsítható a gyógyulás? Jelenleg már nem sikálom. Fogorvoshoz sajnos csak ünnepek után jutok el.

2015. dec. 24. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A zománc kopott vagy csak az ínyed húzódott le róla?
2015. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ínyem nem húzódott vissza és nem is gyulladt, szép egészséges. Gondolom a zománc a sok sikálástól, meg mert nem tudtam, hogy várni kell kaja után egy fél órát kb és azután fogat mosni csak.
2015. dec. 24. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!