Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Van itt száj sebész, fogorvos? Lenne egy kérdésem.

Van egy gyökér kezelt fogam, ma lett volna kicserélve a "gyógy tömés-m", véglegesre. Elöször a fogorvos megcsinálta a véglegesel, majd a röntgenen (közvetlen a tömés után), ugy nézet ki hogy a fogamon van egy törés, de lehet hogy valami széles csatorna (nem tudom pontosan, a képet néztem, szóval nem biztos), és majd a doktor megmutatja egy szájsebésznek, hogy melyik. Ha törés, akkormegkérdeztem az orvost hogy fog zajlani a "mütét", de elég keveset kérdeztem meg már igy is másfél órával a rendelési útán voltunk. Azt mondta hogy ,egy kis vágást vágnak az inyemre, kiveszik a törött részt, és ha jól emlékszem akkor betömik.

Mivel tömik be? És meddig kell vigyázni az inyemre? Mikor lesz a régei?

Elöre is köszönöm.

2010. márc. 25. 21:33  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem mond árat egy fogorvos sem a Gyógyír- KHT Budapest XI. kerületben?
Hány éves lehet kb. az a fogorvos aki 2005-ben végezte el az egyetemet?
Mi az alapvető különbség a fogorvos, és a szájsebész között?
Van valami szabály, hogy a fogorvos egy alkalommal hány fogat tömhet be? (Ti hány hétre kaptok időpontot SZTK-ba? )
Sebész vagy fogorvos?
Melyik orvos keres jól? Plasztikai sebész, fogorvos és nőgyógyász kizárva! Eleinte a hematológusra gondoltam de megfordult a fejemben már a sebész is. Tanácsokat várok h melyik keres a legjobban

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!