Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet baja a barátomnak? Bőv....

Lehet baja a barátomnak? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Van egy rossz fogam, ami szuvas. Eléggé szokott fájni és néha büdös is. :S 1 hónap múlva megyek fogorvoshoz, arra kaptam időpontot. Kérdésem, hogyha orálisan kényeztetem a barátomat, kaphat-e valamit a szuvas fogam miatt? Várjuk meg, amíg fogorvoshoz kerülök?

2016. jan. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy rossz fog meg tud fertozni egy peniszt. Szoval szerintem nem.
2016. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, akkor nagyon sok pénisz lenne beteg, sajnos nem a fogápolásról és orvoshoz járásról híres emberek vagyunk. :S De minél előbb csináltasd meg, mert kellemetlen leheletet okoz, lehet te nem is veszed észre, de a barátod igen :\
2016. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudja a barátom is. Mindent meg szoktunk beszélni.:) Mondtam neki, hogy rossz a fogam és én is érzem napi 2-3 fogmosás mellett is, hogy ott az a kellemetlen szag... megérti, nem tudok vele mit csinálni, majd a fogorvos rendbehozza.
2016. jan. 8. 16:26
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem csomo rossz fogam van, van amelyiknek teteje sincs de semmi baja nincs a pasimnak tőle.
2016. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyes, akkor nem lesz belőle gond :)
2016. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2016. jan. 9. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!