Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nem fogok belehalni a...

Ugye nem fogok belehalni a fájdalomba?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a fogorvoshoz 2 hét fogfájdalommal , karácsony óta szenvedek hol jobban hol rosszabbul fáj most az elmult 3 napja lekaparom a falat annyira fáj!!

Attól félek hogy ha beadja az injekciót akkor sem fogja elérzéstrleníreni mert gUlladt a fogam!! Iszobyatosan félek


2016. jan. 10. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogsz belehalni, nyugi!

Nem libáért vette a fogorvos a diplomáját, tudja, hogy mennyi érzéstelenítő kell ahhoz, hogy kellőképpen elzsibbadjon, és minél kevésbé fájjon.

2016. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Igy mar én is jartam raadasul fel is volt dagadva a fejem kaptam 2 injekciót es 3 perc alatt kirántotta .

Amit fogsz érezni a huzasnal kellemesebb lesz mint amit most erzel.


Kitartást

2016. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát, igen, a gyulladt fogat nehezebb érzésteleníteni.

De miért vártál eddig?

Elmehettél volna egy ügyeletre.

A mai érzéstelenítők azért már jobbak, mint pld. akár 10 éve - de azért hallottam már a Szentkirályiban üvöltő embert a hangszigetelt ajtó ellenére!


Nézd, fájni fog, de csak rövid ideig, és kevésbé mint amennyire most szenvedsz!

Kitartás!

2016. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem riogatásképpen, de ha már így be van gyulladva, a fájdalom csillapító legtöbbször már nem is hat. Sajnos nem szabad vele eddig várni.

Amit mondani tudok, hogy ne izgulj, mert ennél jobban már nem fog fájni.

2016. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha gyulladt a fogad nem fog vele kezdeni semmit. Általába ilyenkor gyulladás csőkkentőt és fájdalomcsillapítót írnak fel, majd ha a gyulladást lement akkor vissza kell menned.
2016. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Másrészről a lidocain elég jól érzéstelenít. Ha be van gyulladva a fogad akkor is. Természetesen, ha gyökérkezelést fog csinálni akkor igen, azt fogod érezni. De nem lesz olyan fájdalmas, mint ahogyan most fáj. De bármikor szólhatsz, hogy fáj, és akkor ad még be. :)
2016. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm nos hát egy doboz flektor rapidot ettem meg már meg egy levél Cataflamot !!

Azért vártam mert mint irtam nagyon félek, másrészt meg csak most jutottam el arra a pontra hogy most már elég,amúgy meg amitől félek hogy cisztás a fogam mert az a nagy pukli az inyemnél belül nagyon fáj!!

Meg volt már egy fogam cisztás,mondta a dokinő mikor kihúzta a gyökerèt és mutatta!!! Köszönöm az eddigi válaszokat nem túl nyugtatóak!!

2016. jan. 11. 06:34
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha rossz a doki akkor próbálj elmenni máshoz :)
2016. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rossz, sőt ,de nála már rég voltam és azért félek , de remélem csak gyógyszert kapok hogy muljon végre el a fájdalom mert már nem sokáig bírom!!!!Aztan nyúl hozzá!!
2016. jan. 11. 11:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2016. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!