Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy ha beveszek egy darab...

Hogy ha beveszek egy darab 0,5 mg-os Frontint abba nem lehet belehalni hogy ha nem nekem lett felírva?

Figyelt kérdés
2015. júl. 11. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
1 től semmi bajod nem lesz
2015. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ha mindennap este beveszek akkor sem lesz tőle semmi bajom? Nyugtalanul alszom, ezért is szoktam estére bevenni egyet.
2015. júl. 11. 16:47
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Itt a nyári szünet megjelennek az ostoba tinik.
2015. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
nem halsz bele, ha nem vagy rá allergiás. De teljesen fölösleges bevenni csak azért, mert átment rajtad egy pali, aztán depis vagy miatta.
2015. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Mindig is volt problémám az alvással. Nehezen tudok elaludni illetve éjszaka többször felkelek, mert valami rosszat álmodtam.
2015. júl. 11. 17:04
 6/24 A kérdező kommentje:
De ha már vettem belőle, és ezek után sem lett semmi bajom, akkor nem lehet bajom?
2015. júl. 11. 17:05
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen kis adag nem öl meg, bár szerencsésebb lenne, ha csak 0,25mg-ot szednél vagy akár annak a felét. Ha viszont rendszeresen szeded akkor nagy eséllyel függni fogsz tőle, ami nem kellemes dolog. Butaság vényre kapható gyógyszert saját elképzelés szerint elkezdeni szedni, annak sosincs jó vége. Inkább tanulj meg relaxálni, ellazulni, akkor könnyebben elalszol majd. Vagy esténként menj el futni (vagy csinálj bármilyen más sportot), fáraszd ki magad, az is segíthet. Jógázni pl próbáltál már? Az is arról szól hogy el tudj lazulni, meg tudj nyugodni, egy kis jógázás este sokat segíthet.
2015. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hát már úgy érzem függök tőle. Ha nem kapom be estére nyugtalanabb leszek. Csak nem tudom mihez kezdhetnék az alvásproblémámmal. :(
2015. júl. 11. 17:12
 9/24 anonim ***** válasza:

Na látod ez a veszélye.

Hogy mit csinálj az alvásproblémáddal? Az előbb adtam egy csomó ötletet. A lényeg, hogy sajátíts el módszereket, amikkel leadod a feszültséget, nyugodtabb leszel. Nem fog egyik napról a másikra menni, de hatásos. Vagy persze amit itt oly sokszor ajánlunk mehetsz pszichológushoz, ha te magad egyedül nem tudsz szembenézni a szorongásaid okával. Ő tud segíteni ilyen módszerek elsajátításában illetve az okok feltárásában. Az alvásproblémákat többnyire az érzelmek elnyomása és szorongás okozza. Ha megtanulod másként kezelni az élet dolgait, javulhat a dolog. De a nyugtató semmit se old meg, csak szerzel egy új, elég komoly problémát, a függőséget.

2015. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De amúgy nem lehet belehalni ugye? Persze igyekezni fogok leszokni róla.
2015. júl. 11. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!