Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas utani dolgokrol...

Foghuzas utani dolgokrol kerdeznek. Segitenetek?

Figyelt kérdés
Szoval ketto fogamat huztak, az also allkapocsbol. (a szem fog mellettit azt hiszem az kisorlo vagy nem tudom.)Es eleg nagy gyokeruek a fogaim, az orvos meg is jegyezte.A lenyeg az, hogy a jobb oldalit kedden, a balt pedig csitortokon huztak.. (Multheten..) De meg mindig nagyon faj a helye, minden reggel befajdalomcsillapolitozva megyek iskolaba. Meddig fog fajni kb.? Es ha esze, mindig bele megy a lyukacskaba, ezzel mit tudok csinalni? Piszkalgassam ki? Nem tudom.. Akarmilyen ertelmes tanacsot es valaszt szivesen fogadok. Koszonom elore is
2016. jan. 11. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kihúzták a fogad vérdugó képződött rajta, és nem szabadna semmilyen lyuknak lenni. Egyébként meg ha magára a vérdugóra megy ételmaradék az nem gond. Igen gyorsan gyógyulnak ezek a sebek. Nekem nem sokáig fájt a helye. De ez lehet egyéni dolog. Ha nem tört bele egy darab, akkor nem lesz gond.
2016. jan. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:

A kihúzott fog nem fáj. A helye sem. Akkor sem, ha nagy gyökereid vannak.

Menj vissza a fogorvoshoz, mert valami begyulladt.

2016. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!