Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Biztos, hogy műtétre szorul?...

Biztos, hogy műtétre szorul? Vízszintesen nő az alsó bölcsesség fogam az íny alatt, de nem fáj semmi bajom nincs vele pedig már kifejlődött .

Figyelt kérdés

Az orvos szerint műteni kéne ,de én nagyon félek .

Mit okozhat az íny alatt a fog ?


2016. jan. 17. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szétcseszi a többi fogad is. Nem kell parázni tőle, úgyis elaltatnak, és már jobb kiszedetni az összeset hogy ne legyen vele gondod többet.
2016. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

miért altatnák már el? helyi érzéstelenítésben csinálják.

egyébként érdemes hallgatni az orvosra, tudnak azok a fogak ott nagy galibát okozni

2016. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted szedesd ki a lehető leghamarabb. Èn nem tettem meg, hasolnóan vizszintesen volt az ìnyemben. Soha nem fájt. Majd egy teljesen más okból kiderült,hogy az állcsontomba fúródott es lett egy elèg nagy ciszta belole,ami a 2 hatso fogamat teljesen tonkrevagta. Nem fajt sosem.nem remisztgetes persze,es ez en vagyok,de amig nincs nagyobb baj,addig kell tul lenni rajta.
2016. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Utolsó neked fájt mikor kivették ?
2016. jan. 19. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátha még elolvasod a válaszomat...?

Nem vették ki végül, mert annyira elvékonyodott az állkapcsomban a csont, hogy szabadon futnak az idegek benne.

Kiszedték az egyik fogamat, ami teljesen elhalt, a másikat megpróbáljuk megmenteni.

A kivett fogam helyén gézcsíkkal elkezdték a cisztát szűkíteni, ezt 2 héten keresztül cserélték minden nap.

Nemrégen kaptam meg a gézcsík helyett egy szűkítőt amit én tisztogatok napon. Havonta vagy panasz esetén kontroll. Fél évig várunk a csontosodásra, hogy az idegeket elfedje a csont és visszatérünk a további teendőkre. Veled mi történt?

2016. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!