Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nincs komoly baja a...

Ugye nincs komoly baja a fogamnak?

Figyelt kérdés

Vasarnap ejjel osszeestem a furdoben es picit bevertem a metszofogamat.Nem faj,nem mozog,harapni is tudok vele.Viszont nem tudok a szamon levegot venni,mert amint jon ra a hideg levego belesajog az egesz fogam.Ugyanez van,ha inni szeretnek.Kizarolag meleget tudok inni,mert ha hideg/langyos a folyadek,akkor is faj.

Mikor mulhat ez el?Ugye nincs komolyabb baja?


2016. jan. 19. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebből még lehet nagyobb gond is. Ha érzékeny a levegővétel közben, akkor bizony mielőbb érdemes fogorvoshoz menned.

Minél inkább halogatod az orvost, annál nagyobb az esélye, hogy nagyobb gond lesz a fogaddal vagy már egyáltalán nem tudják megmenteni.

Lehet, csak érzékeny fogakra való fogkrémet javasol a doki, de annak nagyobb az esélye, hogy beavatkozik, vagyis megmenthetővé teszi a fogadat.

Tudom, sokaknak egyáltalán nem könnyű fogorvoshoz elmenni. De választhatsz, fáj tovább, amivel minden nap kellemetlenül érzed magad és a végén foghiányod lehet vagy összeszeded a bátorságodat, még ma elmész, egészségessé teszik a fogad és a napi fájdalmaid is megszűnnek.

A saját érdekedben mielőbb keress fel egy fogorvost.

2016. jan. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, nézesd meg szerintem :) nekem is volt ilyen a metszőfogammal. Labda okozta a balesetet. Ugyan így fájt ér érzékeny volt, mint később kiderült sérült rajta a zománc én egy tényleg kis milliméteres darab törött le az aljából, amit nagyon látni nem lehetett sőt.. csak érezni.
2016. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Most megneztem a fogamat kozelrol es elegge meglepodtem,ugyanis letort egy paranyi darabka!

Ha hozzaerek ahhoz a kis helyhez,faj.

Megprobalok minel hamarabb eljutni fogorvoshoz :)

2016. jan. 19. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!