Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Labret piercinget csináltatok...

Labret piercinget csináltatok jövő héten. A kérdés azokhoz szól, akiknek van. Ez káros lehet a fogamnak vagy ínyemnek? Komoly válaszokat is írjatok, hülyeséget is lehet, csak jöjjön.

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt, az ínyemet teljesen letolta, 2 fogam ment tönkre tőle elől... már kivettem, és marhára meg is bántam hogy volt.
2014. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van, már eléggé rég óta.

Amíg fém volt benne, addig eléggé cseszegette az ínyem, ezért lecseréltem szilikonosra. Azóta nincs vele bajom.

A fémek nem csak az ínyt, de a fogzománcot is koptatja, így végül is káros. A szilikon talpas viszont egy puhább anyag, így nem tudja koptatni.

Persze egy-egy alkalomra ha fémet raksz bele, attól még nem fog tönkremenni a fogad, csak állandó viseléshez nem ajánlanám a fémet.


Remélem ez segített, ha lenne kérdésed, írj privátban ;)

2014. okt. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!