Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ilyen fogakon segíthet az...

Ilyen fogakon segíthet az éjszakai fogszabályozó? (kép lent)

Figyelt kérdés

Kerestem egy képet, ami hasonló az én felső fogsoromhoz. Ilyen mértékű eltérésen segíthet az éjszakai fogszabályzó? Ki mit tapasztalt?

26/L

[link] (természetesen a baloldalira gondoltam :D)


2016. jan. 21. 01:10
 1/4 hypno ***** válasza:

Így szemre csak a fogszabályozó biztosan nem egyengeti ki a fogsorodat, mert nins elegendő hely az összes fog számára.

Egyet (vagy többet) biztosan ki kell húzni, hogy a többi sorbaállítható legyen.

2016. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uh, ki kellene húzni? Volt állandó fogszabályzóm, akkor teljesen rendberakta a fogaimat. Amikor viszont levették, senki sem mondta, hogy éjszakaira is szükség lenne a fixáláshoz. Sajnos ezt az infót elfelejtette a fogorvosom. Szóval akkor kezdhetném elölről?
2016. jan. 21. 11:53
 3/4 hypno ***** válasza:
Akkor a fogsorod nem olyan mint amit linkeltél.
2016. jan. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon hasonló. Nincs miért hazudnom, tényleg volt egyenes fogsorom, de sajnos visszaállt. Az egyik első metszőfogam elmozdult, azaz a jobboldali kicsit beljebb van, mellette pedig a kis metszőfogam előrébb jött. Ferdülés viszont nincs úgy, mint a képen, csak az összhatás eléggé nem tetszik.

Na sebaj, keresek majd egy jó fogorvost, és megkérdezem. Csak gondoltam megkérdezem mert olvastam, hogy valakinek felnőtt létére éjszakai fogszabályzója volt.

2016. jan. 21. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!