Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg létezik fogfehérítő...

Tényleg létezik fogfehérítő fogkrém? Valóban jó? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok sok reklámot láttam már meg h így úgy ígérgetik a fehérebb fogakat...

Kíváncsi vagyok h tényleg van e ilyen.

Ki használt? Mik a tapasztalatai? :)



2016. jan. 25. 20:57
 1/3 Bella131313 válasza:
Hát a TVnek azért ne higyj el semmit.:) De igen lehet h van fogfehérítő fogkrém. Ami drágább. De ha mindenképpen fehérfogat szeretnél menj el a foforvosodhoz és fehéritesd ki. Nem fáj és 10ezer felett van. De a fogaid szél fehérek lesznek egy darabig.:)
2016. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A természetes csontfehérségednél fehérebbet egyik se csinál! Viszont pl polírozás után érdemes használni ezeket, mert segít a fehérítésben, hogy visszanyerje az eredeti színt a fog. Én a Parodontax whitening verzióját használom, látványosan elértem a csontfehérségemet a fogkőleszedés és polírozás után (nem kávézom, nem teázom, nem dohányzom) a fogorvos mondta és ha fehérebbet akarok akkor jön a fogászati megoldás.
2016. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ren-D válasza:
Én Crest fehérítő matricát használtam és nagyon kifehérítette a fogam,mindenki kérdezgette körülöttem hogy mit csinálok a fogaimmal.
2016. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!