Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettenetesen faj a gyokerkezel...

Rettenetesen faj a gyokerkezeles. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik gyokerkezelesm az eletem soran, egyik sem volt kellemes, de a mostanivan mar harmadszorra voltam es meg mindig nem tudtak megnyitni az osszes csatornat, de amit sikerult sem tudtak kitisztitani rendesen. Rettenetesen faj. Regota jarok foaszatra, mert sajnos egeszcsaladnak rossz a foga, hiaba mossuk, szoval szinte mar haza jarok, de eddig meg megsem pisszentem a szekben, most viszont akkorakat nyogtem a fajdalomtol, hogy nem is igaz. Magas a fajdalom turo kuszobom, szet vagyok tetovalva, voltak mar muteteim mindig mindent jol birtam, de most nagyon kivagyok. Par perce ertem haza a fogaszatrol, megint alig hakadt a kezeles, de olyan fajdalmaim,voltak vegig, hogy azota is sokkban vagyok.

Mondta az asszisztens, hogy ne stresszeljek ra es akkor talan nem fog annyira fajni, de elotte egyaltalan nem stresszeltem, de a fajdalomtol,nyilvan megugrott azvadrenalin szintem es remegtem, mint egy nyarfa.

Mivel nem birtam, ismet idegolot rakott a fogamba es ideiglenes tomest, de kovetkezo alkalommal mar ki kell tepni az idegeket, mert azt mindtak, nem lehet tovabb hozni.

Ket nap mulva megyek. Raadasul reggel, igy utana dolgoznom kell.

Barmi otlet jol jonne. Akar csak az, ha tudtok valami,jo technikat vagy gyulladas csokkentot (azt mondta a.doki h,akkor nem hat az erzestelenito, ha gyulladasban van a fog) .

Tenyleg, barmi jol jon. Koszonom. ekezet hianya miatt elnezest.



2016. jan. 26. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Hová kapod az érzéstelenítőt? Csak a foghoz vagy hátra is (nem tudom mi a neve a bölcseségfogak mögött van egy pont ahová ha kapod, akkor lezsibaszt teljesen. Sok doki csak a foghoz adja, de az nem feltétlenül segít.

Nekem az ismerősömnek hasonló gondja van, 3x gyökérkezelték ugyanazt a fogat. Neki rendesen elzsibad, mondja, hogy érzi, de nem vészes. Ő ráadásul lány 17 éves..

Szóval én keresnék a neten egy jó orvost, keress rá a fájdalommentes fogászatra. Sok módszer van ma már, szerintem neked a mostani helyen nem csinálják meg rendesen a fájdalomcsillapítást.

A kezelés közben relaxálj, gondold azt, hogy a tengerparton ülsz, ragyog a nap tele van a strand gyönyörű nőkkel (vagy férfiak?).. Hidd el segít.

2016. jan. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fájt, akkor:

1: gyulladt volt, az orvosnak kellett volna gyulladáscsökkentőt felírnia, sajnos nem tudsz venni, mert vényköteles, hacsak a háziorvoshoz nem mész el, hogy írjon fel neked.

2: rosszul adta be az érzéstelenítőt. Ilyenkor érzed, hogy mivan.


Azt tudom csak mondani, hogy fáj akkor szólj neki, hogy adjon még vagy írjon fel valamit.

2016. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!