Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek a mintavételtől, először...

Félek a mintavételtől, először most, egy koronához kell, később fogszabihoz. A problémám:van egy "eldőlt"felső 6-os fogam?

Figyelt kérdés
És el sem tudom képzelni,hogy fog egy megszilárdult anyag erről a ferde fogról lejönni,annyira rugalmas marad..?Később szabályozni is kellene majd,mert a hatos fogamról van szó,aminek mindkét szomszédját kihúzták.Az egyiket régen,a másikat tavaly.Ezért dőlt el.A négyesem a szemfogam alatt van,az pótolhatná az ötöst,és a hetest esetleg majd beültetéssel lehet megoldani...szóval csak így lehet megoldani.( Meg amúgy is kellett volna szabályozni a fogaim)De a mintavételre gondolni sem tudok,pánikolok tőle...

2016. jan. 30. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

a mintavetel az semmi. minimum nyolcszor atestem rajta.. az elso lettonel annyira osszevissza alltak a fogaim h arra szavak sincsenek

nem ertem h minek annyitol felni, hogy felnyomnak valamit a fogaidra, par percig ugy marad es leszedik. nem is erzel semmit

2016. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem attól félek,hogy a számba"nyomnak"valami trutyit,hanem :ez a fogam előre van dőlve,nem akad bele abba az anyagba,hogy jön le róla?nem tudom elképzelni,félek hogy kitörik...tudom hogy ez csak pánik
2016. jan. 30. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
egy puha anyagtol az eletben nem torik ki a fogad
2016. jan. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a fogadnak, ne pánikolj.
2016. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!