Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Röntgen alapján ma megtudtam...

Röntgen alapján ma megtudtam hogy a jobb arcüregemben található egy ciszta. Lehetséges hogy köze van az anno gyökérkezelt fogamhoz? (ami most is érzékeny) Mik a további teendők?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van az egyik szemfogam gyökerenel egy kis gubacs. Valoszinuleg valami gyulladás lehetett anno es betokozodott. En is meg rontgeneztettem, de azt monta a doki amig nincs gond nem erdemes felnyitni.
2016. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arc üregemben van egy hüvelykujjnagysãgú ciszta, én azt olvastam h ki kell műtetni, az az igazsag h nem vagyok abban biztos hogy a fogam miatt mert egy eve volt gyökérkezelve és eddig nem volt semmi
2016. febr. 2. 21:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a fogamnál van a ciszta,hanem az arc üregemben.
2016. febr. 2. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes mindenképpen kiműttetni, gondolom a fül–orr–gégészeten lehet érdeklődni ezzel kapcsolatban, ill. úgy tudom a szájsebészeten is foglalkoznak arcüreg műtétekkel. Hosszú távon nem jó, ha ott van mert rosszindulatúvá válhat, nem feltétlenül válik azzá, de van rá valamekkora eshetőség, úgyhogy célszerűbb inkább megszabadulni tőle.
2016. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!