Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkrém visszacserélése?

Fogkrém visszacserélése?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy most hülye kérdést teszek fel, de ilyen termékkel még sosem volt gondom. A mai napon vettem egy drágább fajtájú fogkrémet, de nem drogériában, hanem egy kisebb áruházláncnál. Mikor hazaértem, és kibontottam, észrevettem, hogy a kupaknál meg van keményedve. Gondoltam, levágom a tetejét, mert az alja puha volt, használhatónak véltem. Ám mikor levágtam, érdekes látvány fogadott... Meg van barnulva a fogkrém, olyan, mintha lejárt lenne, pedig a dátum nem azt mutatja. Ilyen esetben visszacserélik? Drága volt ahhoz, hogy csak úgy kidobjam a kukába. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. febr. 5. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a blokk megvan visszaviheted panaszra. Ki is cserélhetik. Ha viszont az utazást is számolod meg az időt megéri e? Ha meg, vidd vissza.
2016. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az üzletből elhajtanának, viszont a gyártónak nyugodtan írj egy levelet (akár facebookon), fényképekkel. Ha jó fejek, megdobnak pár ingyen fogkrémmel.


Többet nem tehetsz, de egy próbát megér.


Én egyszer egy csokit nem találtam olyannak, amilyennek lennie kellett volna, kaptam kárpótlásul egy hónapra valót :D Kedvesen írj, inkább építő visszajelzés jelleggel, mintsem panaszként.

2016. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!