Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás - varratszedés után?

AlexMason kérdése:

Foghúzás - varratszedés után?

Figyelt kérdés

Hali. Hétfőn húzták a fogam, ma voltam varratszedésen, az egészen kellemes volt, nem is fájt. Most estére megint piszkosul fáj, innom is kell egy flectort, hogy csillapítsa. Kérdésem az lenne, hogy normális ez, hogy varratszedés után még fáj? Illetve tudom, hogy van vérdugó a fog helyén, ez még most is megvan, illetve még most is kijöhet? Nem vagyok benne biztos hogy nem jött-e ki véletlenül ma délután fogmosás közben. A fog helyén sárgás fehéres foltok vannak, a szám íze elég kellemetlen, és a leheletem is büdös.

Előre is köszönöm!



2016. febr. 5. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kiszedték a varratot, akkor ott most apró kis sebek vannak, ez fájhat első nap, ill amíg teljesen be nem gyógyul, öblögess Phlogosol oldattal, a rossz szájíz a seb miatt van és a lepedék is, el fog múlni. Ha még hétfőn is fáj, akkor menj vissza a fogorvoshoz.
2016. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. febr. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!