Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmenjek a körzeti fogdokihoz?...

Elmenjek a körzeti fogdokihoz? Sokallok Egy tömésre maszek alapon 6-9000ft. Ot. Plusz gyök. Kezelésnél gyökerenként 5000 a tömés plusz a rfendes tömés. Az sztk. S fogdokikról meg mindenkinek rosz a véleménye.

Figyelt kérdés
2016. febr. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sok egy tömésért, a normálisabbak többet is kérnek. Én most jártam meg a körzetimtől átmentem egy másik körzetbe, mivel aránylag olcsón vállalta, és megkínzott...szó szerint. Most a Debreceni klinikán csináltatom ingyen, tanulókkal, a színvonal ég és föld a körzetikhez képest, vagy fizesd meg vagy keress hasonló lehetőséget, mint nálunk a klinika. A fogad nem nő ki még egyszer, ha valami kontár elcseszi és még szenvedsz is.
2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
csak viszonyítási alapon nálunk az egyetlen haszna vehető magán doki 12e-ért tömött, 10e alatt talán nem is nagyon csinál semmit, de fájdalom mentes és normális vagy ez van vagy a hentes.
2016. febr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed, ezen ne spórolj, mert ha elszúrja az sztk-s utána csak kihúzni lehet, és a pénzt is kiadtad, mégis fog nélkül maradtál. Nekem megéri zsebből fizetni, mert elmondom mi a gondom, ránéz, előkészül és csinálja, legutóbb pont úgy ment tönkre a fogam hogy lyukas volt, és le is tört belőle egy kis rész, felépítette és tömte, mivel kicsit mély volt a szuvasodás mondta hogy lehet tömés után is marad egy kis fájdalom, úgy is volt de elmúlt.
2016. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!