Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Járhatok_e egyszerre két...

Járhatok_e egyszerre két fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam az egyik csinálná az alsót amásik a felső fogsort.Sok rossz fogam van kb8 ami között gyökérkezelés is kéne.Külföldre mennék kb 2honap mulva

2016. febr. 12. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért, milyen megfontolásból akarsz két fogorvoshoz járni párhuzamosan?


Gyógyulási idő úgyis kell pl. húzás után. Így hiába mész már másnap vagy túl rövid időn belül másik fogorvoshoz, ha körbenéz és látja pl. egy húzás friss helyét, azt fogja mondani, hogy menj vissza később, amikor lehet.


Én úgy mentem két fogorvoshoz "párhuzamosan", hogy az egyikhez járok rendszeresen, viszont volt egy olyan kezelés, amihez neki nem volt meg a szükséges felszerelése, így azzal elmentem egy olyanhoz, ahol a feltételek adottak voltak. De abban az időszakban pedig csak ahhoz az orvoshoz mentem, amíg kellett.

2016. febr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
leírtam.
2016. febr. 14. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

De ez akkor sem oldana meg semmit. A másik orvosnak is ki kellene várnia a gyógyulási időt, ha olyan kezelésben részesültél, ahol muszáj.

Ha pedig nem kell sok időt várni, akkor ugyanaz az orvos is elvégezheti.


Egyébként van olyan, hogy altatásban rendbe teszik a fogsort (értsd: több beavatkozást is el tudnak végezni egyszerre, egy ülésben). Persze, árban is meg kell fizetni, de ha neked ennyire fontos, és megvan a lehetőséged, akkor érdemes lehet ezt választani.


Van fogorvos asszisztens a családban, onnan tudom ezeket.

2016. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!