Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogszabályzó tényleg nem...

A fogszabályzó tényleg nem működik?

Figyelt kérdés

Az első két fogam között elég nagy hézag van, és úgy döntöttem összehúzatom fogszabályzóval.Már megcsináltattam a panoráma röntgent, de többen is azt mondták, hogy ha leveszem a fogszabályzót, egy kis idő után teljesen visszaállnak a fogaim...Nagyon el vagyok keseredve, mert utálom így magamat..

Valaki aki volt ilyen helyzetben, vagy esetleg tud erről valamit, kérem írja le!

Előre is köszi! :)



2016. febr. 15. 15:05
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem van fogszabályzóm. Miután "beállnak" a fogak a megfelelő pozícióba, még 1 évig kell rögzítő fogszabályozót hordani, ami segít a helyes állásba rögzíteni a fogakat. :)
2016. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És azután úgy is marad a fog?

Köszi a választ! :)) ment a zöld pacsi! :D

2016. febr. 15. 15:15
 3/5 anonim válasza:
Elvileg úgy marad, igen, azért van fenn 1 évig a rögzítő :) Persze ott még én sem tartok :)
2016. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A fogszabályzó levétele után amit kapsz készülék azért van, hogy az új helyükön tartsa a fogaidat. Ezt addig kell hordanod (a fogorvos utasításainak megfelelően), amíg a fogaid be nem csontosodnak az új helyükre. Ha becsontosodtak, utána már elméletileg nem állhatnak vissza.
2016. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ÚÚúúú köszönöm a válaszokat! :)

Most nagy kő esett le a szívemről!

Mindenkinek ment a zöld kéz!! :D

2016. febr. 16. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!