Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Hova kell...

Fogszabályzósok! Hova kell feltenni a fogszabályzós gumikat?

Figyelt kérdés
A fogorvosom adott estére egy csomag fogszabályzós gumit estére, és nem tudom hova kell feltenni. Annyit mondott hogy a négy felső fogamon íveljen át, és nem tudom hogy alul hova kell tenni. Ez egy 10mm-es gumi. (már régebben adott egy 8mm-est, azt tudom hova kell tenni.

2016. febr. 15. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletileg azon a tappancson, amire rá kell akasztanod, kell hogy legyen egy kampó (amire ráakasztod). Ha nincs ilyen vagy nem vagy biztos benne, szerintem hívd fel az orvosod és kérd, hogy mutassa meg. Fontos tudni, hogy hová kell tenned, mert az húzza irányba a fogaidat. Ne félj segítséget kérni. Az lesz a biztos, amit az orvos mutat.
2016. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem veszi fel a telefont szokás szerint.-_-

egyébként a nappali gumit tudom hova kell tenni (hátsófog-szemfog), de adott egyet estére is, és azt nem tudom hova kell tenni. Szerintem elől a 4 fogamra, de nem vagyok benne biztos. Egyébként úgy hívja a fogorvos hogy szivárvány.Akinek volt ilyene és tudj hova kell tenni, hálás lennék ha leírná.

2016. febr. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!