Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fiúnak 16 éves korában...

Egy fiúnak 16 éves korában lehet műfogsora?

Figyelt kérdés
Esetleg később ez gond lehet, hogy ilyen korai a műfogsor?

2016. febr. 23. 16:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mi a baj a fogaiddal?
2016. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Persze! Sot, jobban is jar ha meg 18 alatt csinaltatja meg, afolott mar nem teriti a TB
2016. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy áll mindegyik mint ahogy azt szeretném, fogszabályzót meg nem akarok. Édesanyámnak is műfogsora van és nagyon szépen megcsinálták neki, ezért szeretnék én is minél elöbb
2016. febr. 23. 16:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Húzasd ki az összes jó fogadat, mert nem úgy áll ahogy Te szeretnéd. Utána egész életedben kínlódhatsz vele, hogy nem úgy áll, nem passzol, büdös a szád stb.
2016. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a mű SOHA nem olyan jó, mint az igazi.. ne tedd...
2016. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen az összeset kell kihúzatni, a jókat meg lehet hagyni. :D
2016. febr. 23. 16:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy melyiket kell kihúzni, azt majd a fogszabályozó fogorvos eldönti. Lelkiismeretes orvos nem húz ki egészséges fogat, ha az szakmailag nem indokolt (pl. a többi érdekében).
2016. febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A jó fogorvos, aki mindent megment, ami menthető.. És csak végső esetben húz. Jó fogorvossal tetesd rendbe és fogadd el magadat, amint vagy.
2016. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Jesszusuristen nelegyelhulye legyszives.

16eves koromban en is mindent megtettem volna, hogy fogszabi nelkul szepen alljanak. De utana mikor huzasveszelybe kerult tobb fogam is, megertettem, hogy nincs erteksebb a SAJAT fognal.barhogy is all, barmekkora tomes is van benne, az az EREDETI.

Es nem mellesleg még novesben vagy es az arcod es a fogaid is valtozni fognak még.

Szoval varj még ugy 8-10evet es ha még mindig ugy gondolod esetleg.

2016. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16 évesen fogalmad sincs arról, hogy mennyire rossz, ha nem a saját fogaid vannak a szádban. Nekem egy implantátumom van, de lelkileg az is megviselt, hogy meg kellett válnom egy saját fogamtól. A műfogsor pedig SOHA nem fog úgy viselkedni, mint egy igazi. Nem fogsz tudni vele ugyanúgy harapni, az életminőséged rosszabb, mint saját fogakkal. Ne legyél buta.
2016. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!