Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy fiúnak 16 éves korában...

Egy fiúnak 16 éves korában lehet műfogsora?

Figyelt kérdés
Esetleg később ez gond lehet, hogy ilyen korai a műfogsor?

2016. febr. 23. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az amire te vágysz, csak fogbeültetéssel lehetne megoldani, de azokkal is vannak problémák, mert kilazulhat, ritkulhat a csont ahova befúrják stb. Ezen kívül bármilyen módszerről van is szó, sokkal gyakoribb és alaposabb ápolást igényel, különben büdös lesz a leheleted.

Még tovább megyek, ezek nem örök életűek, túl fiatal vagy hozzá és szinte biztos, hogy egy idő után cserére szorulna, egy-kettő, vagy az összes. Van fogalmad róla, hogy mibe kerül? Nekem egy koronám van, 6 évet adtak neki, de én 10 év után cseréltettem ki, mert muszáj volt. Sokkal kényelmesebb volt nélküle, mert jobban beszorul az ételmaradék mellé, mögé, tövébe mindenhova, de esztétikai szempontból vállaltam újra. Potom 50.000 Ft-ért. És még csak egy fogról beszélünk.

2016. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha használnád az agyadat is. Most még 16 évesen megúszhatod egész jó áron a fogszabályzót. Ha nem szeretnél, akkor egyszerű marad úgy ahogy van. Műfogsort nem fogsz kapni, nincs olyan fogdoki aki megcsinálná ilyen indokra és jó eséllyel még beutal dilidokihoz is.
2016. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!