Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SZTK fogorvos kihúzatná akkor...

SZTK fogorvos kihúzatná akkor menthetetlen?

Figyelt kérdés

Hátsó bölcsességfogak. Pano rtg képet nézett.


Ha magánfogorvoshoz megyek, ő sem tud csodát tenni?



2016. febr. 29. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmehetsz, ha úgy érzed és ha ő is úgy itéli meg, hogy nincs más megoldás, akkor legalább megnyugszol.
2016. febr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég elküldeni a panoráma rtg képet és abból már meg tudná ítélni a fogorvos?
2016. febr. 29. 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek akarod megmenteni a bölcsességfogaidat? Én is addig húztam amíg eltolta a bal alsó fogsoromat, szóval megszívtam a gyerekkori fogszabályzást emiatt
2016. márc. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem akarok ezzel szembesülni, hogy egyre több hiányzik.
2016. márc. 1. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az úgysem rendes fog, csak egy plusz aminek mindegy hogy van-e vagy nem
2016. márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én olvastam olyanról,hogy ha nincs ok kihúzni,érdemes megtartani,később még jól jöhet...!Rendes fog,nem csak "plusz".
2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vannak húzás mániások... vagyis a régi dokim ilyen volt. Átmentem másikhoz, 3 megtartható lett volna (rendes csontfog) még azt is megmentette ami nagyon csúnya volt, csak gyökér volt. A másik 3at azért húzta a régi doki mert nem volt 2 oldala, az menthetetlen (így jöttek ki, de húzás után mindig dicsérte, hogy de szép egészséges gyökere volt...)

Nekem félévente ránéz a doki, nőnek, hely van így a 3 hiányzó nagyőrlő miatt.... így ha nincs gond, maradnak.

2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!