Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS. Valakinek tanácsa fogfaja...

SOS. Valakinek tanácsa fogfajas és erős fejgörcs?!

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel a fogamról fájhat, bár sokszor jobban fáj a fejem és az arcom mint maga a fog. Vettem.be gyógyszert, voltam ügyeleten azt mondta nem tudja mitől lehet, kaptam.egy gyógyszert

De nem múlik, mit tegyek????


2016. márc. 15. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az arcod is fáj, az inkább arcüreggyulladás lehet. Nem volt mostanában esetleg megfázásod?

Milyen gyógyszert kaptál? Ha antibiotikum, akkor az nem fog azonnal hatni: az előírt szedés mellett kell 2-3 nap. Fájdalomcsillapítónak a cataflamot javasolnám (ha nem írtak fel, akkor a cataflam dolo-t recept nélkül is kapható). Jegelés is segíthet.

Holnap menj el a háziorvosodhoz és fül-orr-gégészetre is. Első lépésként minden esetben a diagnosztizálás és a gyulladás csökkentése lesz a cél, szóval ne aggódj, nem fognak neked esni semmilyen kezeléssel.

2016. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megfázva már több hete voltam. Akkor szedtem valami gyulladascsökkentőt.

De egyszerűen nem tudom hogy birjam ki a mai ejszakát, azt érzem leszakad az arcom a fejem pedig csak jobb oldalon a haláltéknál fáj, de olyan szinten mint még soha...

Holnap mindenkepp elmegyek orvoshoz. És köszönöm a választ

2016. márc. 15. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem erős fájdalomra a Dolgit max nevű,vény nélküli fájdalomcsillapító szokott használni.


Jegelés és gyógyszer. Sajnos nekem sincs jobb ötletem :(


Jobbulást kívánok.

2016. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!