Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Fodrászként végeztem és...

Fodrászként végeztem és egyelőre "feketén" dolgozok itthon mert szeptembertől megint iskolába fogok járni és addig nem akartam elmenni dolgozni. Tobbi lent!?

Figyelt kérdés
Egy rendőr ismerősöm jönni akar hozzam hogy levagjam a haját. Nem lesz gáz ha elkérem a pénzt tőle viszont nyugtát nem adok ?
2015. jún. 18. 22:21
 1/3 anonim válasza:
44%
nekem meg nem volt szerencsem olyan fodraszhoz, aki adott volna nyugtat, pedig jo par helyen megfordultam mar. ki tudja...ha jo baratok vagytok, szerintem nem fog "bekopni" :D
2015. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jó ismerős akkor nem fog jelenteni. Azonban az a baki, hogy hivatalból jelenteni kell mert meglopod az államot ilyenkor.
2015. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendőr, nem NAV-os.
2015. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!